PRODÁNO - RD 4+1 se zahradou v okrajové části Brno Líšeň.
Jedná se o novostavbu z r.2012, stavěno z cihel Porotherm Profi, energetický štítek B.


Dům je řadový, s garáží a jedním parkovacím místem. Za domem se nachází zahrada.
RD 4+1 je cihlový, podsklepený a má solární zařízení na ohřev vody.

Celková užitná plocha domu je 195 m2, obytná plocha z toho činí 135 m2. Zastavěná plocha je 94 m2.

V patře domu se nachází klidová zóna s ložnicí a šatnou, dvěma pokoji, koupelnou s vanou, samostatným WC a malou komorou.
V přízemí je vstup do domu, zádveří s chodbou, kuchyň s jídelním koutem a obývací pokoj se zastřešenou lodžií, ze které je výhled do zahrady.
Suterén domu má garáž, sklep, technické zázemí s plynovým kotlem a solárním zařízením. Je tu vstup na spodní krytou terasu a zahradu.
Zahrada je do tvaru L a má plochu 380 m2. V zadní části zahrady je nově zrekonstruovaný zděný zahradní domek s elektřinou. Na domku je položená nová tašková střecha a v obytné části je dřevěná podlaha z prken. Zahradní domek je rozdělen na dvě části - první slouží na zahradní nářadí a druhá je obytná, popř.na uskladnění ovoce přes zimu.
Dřevěné prolézačky s houpačkou a sítí ocení rodina s dětmi. Velikou výhodou je vlastní studna s čerpadlem, která slouží k zalévání zahrady. Zahrada je ve výborném stavu, udržovaná.
Suterén: garáž 18,6 m2, sklep 10,3 m2, technická místnost 15,5 m2, terasa 15 m2
Přízemí: zádveří 4,3 m2, chodba 14,8 m2, kuchyně 15,4 m2, obývací pokoj 22,4 m2, lodžie 9 m2
Patro: ložnice 16,6 m2, pokoj1 12,9 m2, pokoj2 12,9 m2, koupelna 5,6 m2, WC, komora 1,1 m2

RD se nachází v jedné z koncových uliček městské části Brno-Líšeň. V blízkosti jsou lesy Mariánského údolí, kterým protéká Říčka, s vodní nádrží U Kadlcova mlýna, v.n.Pod Hrádkem, v.n.Muchova bouda. Dále se tu nachází přírodní památka Velká Klajdovka, přír.pam.Kavky, Růženin Lom s Cestou rákosím, naučné stezky Hádecké lesy, Hádecké lomy a Hádecká planina. Je tu velké sportovní vyžití -  turistika, cyklotrasy, singletraily, tenisové kurty, kluziště, jezdecký oddíl, fotbalová hřiště, bobová dráha v Mariánském údolí. V okolí domu je několik dětských hřišť jak pro malé děti, tak i pro ty starší - workoutové hřiště. Je tu veškerá občanská vybavenost - obchody, školky i školy, poliklinika s lékárnou, MHD - přímé spojení do centra města.Typ objektu: Rodinný dům
Lokalita: Brno - město
Město: Brno
Dispozice: 4+1
Užitná plocha: 195 m2
Zastavěná plocha: 94 m2
Obytná plocha: 135 m2
Plocha pozemku: 380 m2
Energetická náročnost:B

Cena v RK
Prodáno
mám zájem

Petr Tasch

Tel: +420 604 986 287
Email: petrtasch@exreals.cz