Mgr.Monika Taschová - inzerce, příprava namovitostí k prodeji, focení


2.JPG Absolventka Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Od roku 2004 se pohybuje v obchodní a finanční sféře.

V naší firmě se zabývá inzercí, přípravou nemovitostí k prodeji - home stagingem, focením nemovitostí, rekonstrukcemi a výstavbou.

Vyrábí mozaiková zrcadla na zakázku, kterými vybavuje interiéry. Na internetovém obchůdku najdete aktuální nabídku zrcadel, která je průběžně doplňována o aktuální kousky.

Více na: https://www.fler.cz/timantii.
 
 

Z vašich reakcí:
"Dobrý den paní Taschová, na úvod musím říci, že z Vašeho jednání i komunikace mám velice příjemný pocit. Je fajn, že člověk u vás může vidět, jak postupovala rekonstrukce - nebo spíše výstavba. Vaše zpracování a fotodokumentace je velice precizně zpracovaná. Kéž by takto pracovaly i ostatní RK. S přáním krásného dne zdraví BM."

"Zdravíme paní Taschová! Ještě jednou chceme poděkovat za velice milou spolupráci. S osvětlením domečku jsme moc spokojení. Mějte se krásně, s pozdravem K."

"Dobrý den, paní Taschová, chtěli bychom poděkovat za krásně zrekonstruovaný byt, který díky Vám získal ucelenost. Moc dobře se nám bydlí a je nám tu příjemně. Oceňujeme, že spolupráce probíhala ve velmi přátelské atmosféře a celou dobu jsme měli pocit, že nás nikdo do ničeho netlačí. S výsledkem jsme spokojení. Přejeme Vám další spokojené klienty a hodně zdraví. S pozdravem V."

Na výpis novinek